Comercial VALIRA S.A.

c/ Apeles Mestres, 12-14                                   

Polígono Industrial Agro Reus

43206 Reus (España)

Tel. +34 977 127 091 - Fax +34 977 340 310

Email: valira@valira.com

Botiga de fàbrica - Reus

c/ Cornudella de Montsant, 47 (Polígono Industrial Agro Reus)

43206 Reus (España)

L-V 10-14h y 16-20h / S 10-14h 

Tel. +34 678 592 983

Email: botiga.reus@valira.com

Botiga de fàbrica - Tarragona

Avd. Catalunya,22

43002 Tarragona (España)

L-V 9:30-13:30h y 16:30-20:30h / S 9:30-14h 

Tel. +34 647 51 54 32

Email: andredu64@gmail.com

Botiga de fàbrica - Cambrils

c/ Ferran Sors 6 - local 5

43850 Cambrils (España)

L-D 10-14h y 18-22h (verano) / L-D 10-14h y 16:30-20:30h (invierno)

Tel. +34 977 91 86 70

Email: botiga.cambrils@valira.com

Botiga de fàbrica - Granollers

Plaza Lluís Perpinyà, 26

08401 Granollers (España)

L-V 10:00-14:00h y 16:30-21:00h / S 10:00-14:30h y 16:30-21h  

Tel. +34 93 499 67 44

Email: administracio@valiragranollers.com

Botiga de fàbrica - Sabadell

c/ de l'Escola Industrial, 30

08201 Sabadell (España)

L-V 10:00-14:00h y 16:30-21:00h / S 10:00-14:30h y 16:30-21h  

Tel. +34 93 461 84 70

Email: botiga@valirasabadell.com

Botiga de fàbrica - Terrassa

c/ Gavatxons, 19

08221 Terrassa (España)

L-S 10:00-13:30h y 17:30-20:30h (Agosto cerrado)   

Tel. +34 930 097 238

Email: botiga.terrassa@valira.com

Botiga de fàbrica - Girona

c/ Migdia, 25

17002 Girona (España)

L-S 10:30-13:30h y 16:30-20:15h (L mañana y S tarde cerrado) 

Tel. +34 639 365 927

Email: valiragirona@gmail.com

Botiga de fàbrica - Badalona

c/ Canonge Baranera, 30

08911 Badalona (España)

L-S 10:00-13:30h y 17:00-20:30h 

Tel. +34 609 853 810

Email: valirabadalona@gmail.com

Tienda de fábrica - Irun

c/ República Argentina, 3-5

20302 Irún (España)

L-V 10:00-13:30h y 16:30-20:00h / S 10:00-13:30h 

Tel. +34 943 622 218

Email: botiga.irun@valira.com

Tienda de fábrica - Pamplona

c/ de Zapatería, 10

31001 Pamplona (España)

L-S 10:00-13:30h y 17:00-20:00h 

Tel. +34 848 413 975

Email: botiga.pamplona@valira.com

Botiga de fàbrica - Barcelona

c/ Lepant, 286

08013 Barcelona (España)

L-S 09:30-13:30h y 16:00-20:00h 

Tel. +34 663 000 684

Email: valira.sagradafamilia@gmail.com